piątek, 16 września 2016

Agnieszka z APScraft gościnnie - ślubny exploding box

Witam serdecznie :)
Pięknie dziękuję za możliwość stworzenia pracy dla Was :)
Oczywiście jest to box ślubny. Lubię tę formę pracy oraz połączenie zieleni z delikatnym brązem/ ciemnym beżem. Udało mi się to dzięki papierom Lemoncraft oraz papierze pustynnym,
z którego wykonałam bardzo sztywną bazę.  Środeczek ozdobiłam obrazkami odzwierciedlającymi potrzeby nowożeńców, które wyrażone zostały na stworzonych do tego celu stemplach. Stempelki te możemy dowolnie konfigurować, dostępne są dwa zestawy różnych napisów w różnych czcionka co oczywiście znacznie zwiększa nam ich wybór. Ja wybrałam zestaw nr 3 - prezentuje się rewelacyjnie jak również jest świetnie wykonany i idealnie odzwierciedlają każda literkę.Wybrane stemple odbiłam na moim pustynnym papierze i wycięłam je stworzonymi z myślą właśnie o takich stemplach wykrojnikiem - banerem od APScraft, w tym przypadku jest to baner M. Nie wiem czy wiecie, ale są aż trzy rodzaje banerów, które świetnie współpracują z wspomnianymi stemplami. Wykrojniki - banerki maja okienko dzięki, któremu idealnie dopasujemy położenie naszego tekstu/stempla do wykrojnika. Wychodzi równiuteńko, estetycznie i sprawnie.


Centralną część boksa zdobi delikatnie ukwiecone podwyższenie ze złotymi obrączkami, u którego podnóża przykleiłam delikatnie potuszowaną ramkę z kwiatuszkami. Do przybrudzenia tuszem ramki wybrałam kolor limonkowym a do kwiatuszki pastelowym różem.   

Mam nadzieję, że taka radosna w sumie wiosenna wersja boksa przypadnie wam do gustu tak jak mnie :)


2 komentarze:

  1. Super boxik. Bardzo mi się podoba kolor tej bazy- pustynny, jest fantastyczny 😀

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję :) Papier ma świetny kolor jak również fakturę ja go będę często używać :)

      Usuń